امروز یکشنبه ۲۹ بهم ۱۳۹۶

گالری عکس

شماره پیامک

نظرسنجی

گزینه برتر شما در جابجایی های درون شهری کدامند؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

اوقات شرعی

تاریخ ارسال : ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۴۶
رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر بندرعباس معارفه شد

مراسم تکریم مدیران عامل سازمان‌ تاکسیرانی شهرداری بندرعباس و معارفه رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر بندرعباس  با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس و جمعی از پرسنل سازمان تاکسیرانی ،اتوبوسرانی و پایانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی بندرعباس ،بابک هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندعباس در این مراسم موضوع حمل و نقل را یکی از مهمترین و حساس‌ترین خدماتی دانست که در شهرهای بزرگ باید برای شهروندان ارائه شود.

وی اظهار کرد: سازمان حمل و نقل بار و مسافر باید نگاه جامع و کاملی به حمل و نقل بار و مسافر داشته باشد و هماهنگ و یکپارچه عمل کند.

هاشمی با تشکر از عملکرد حسین اخلاقی مدیرعامل سابق سازمان‌ تاکسیرانی ، خاطرنشان کرد: دوران هماهنگ و آرامی را در تاکسیرانی شاهد بودیم. وی ابراز امیدواری کرد که با استفاده از چابک‌سازی، استفاده از نیروها و امکانات، یکپارچگی در امور حمل و نقل برقرار شود.وی با اشاره به ادغام سه سازمان مرتبط با حمل و نقل در شهرداری بندرعباس ابراز امیدواری کرد که مجموعه‌ی چابک و چالاکی تشکیل شود.

گفتنی است؛ بر اساس چارت تشکیلاتی جدید شهرداری، از تلفیق سازمان‌های تاکسیرانی، اتوبوسرانی و پایانه‌های مسافربری، سازمان حمل و نقل و مسافر ایجاد شده است .

 

picture-164 picture-163

انتهای خبر
منبع : سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی بندرعباس
276 نفر
تعداد بازدید: