امروز دوشنبه ۰۳ ارد ۱۳۹۷

گالری عکس

شماره پیامک

نظرسنجی

گزینه برتر شما در جابجایی های درون شهری کدامند؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

اوقات شرعی

تاریخ ارسال : ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۷
نظارت بر سرویس های درون شهری از وظایف سازمان تاکسیرانی می باشد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی بندرعباس

مصطفی خادم مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس در تشریح وظایف تاکسیرانان گفت :

تاکسران و تاکسیداران موظف هستند هر گونه انعقاد قرارداد در خصوص انجام ایاب و ذهاب چه از سرویس های مدارس و ادارات و شرکت های خصوصی و غیره را با هماهنگی این سازمان اقدام نمایند .

مصطفی خادم در این خصوص اضافه کرد :

رسالت سازمان تاکسیرانی در وهله اول جابجایی شهروندان و مسافران در تمامی نقاط شهر می باشد . حضور در ساعات پیک مسافر و خدمات رسانی به شهروندان از اهم فعالیت تاکسیرانان است . و سازمان تاکسیرانی برای رفع این معضل برنامه های خوبی را اجرا نموده و برنامه هایی نیز در دست بررسی دارد .

مصطفی خادم بر انجام فعالت های همچون سرویس مدارس ، ادارات و شرکت ها توسط تاکسیرانان با هماهنگی سازمان تاکید کرد و گفت :مخالف فعالیت بیشتر و درآمدزایی تاکسیرانان نیستم اما باید دقت کنیم در چه ساعاتی مسافران و شهروندان به ایستگاه های تاکسی بیشتر رجوع می کنند ودر آن زمان کمبود تاکسی نداشته باشیم اینها مسائلی هستند که فقط با هماهنگی سازمان به سرانجام می رسد .

نظارت بر سرویس های درون شهری از وظایف سازمان تاکسیرانی می باشد و ادارات،سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی می بایست جهت انعقاد قرارداد ایاب و ذهاب کارکنان با شخصیت های حقیقی و حقوقی ، از سازمان تاکسیرانی استعلام بگیرند .

این مسئول اضافه کرد :

متاسفانه بسیاری از سرویس های درون شهری بدون ضابطه و غیر قانونی انجام می پذیرد و لازمست که نظارت بر حمل و نقل مسافر درون شهری به یک مدیریت واحد سپرده شود .

وی در پایان گفت :

شرکت های حمل و نقل مسافر درون شهری صلاحیت دار می بایست حوزه فعالیت خود را با تامین ماشین آلات و نیازمندیهای دیگر گسترش دهند

انتهای خبر
منبع : سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی بندرعباس
341 نفر
تعداد بازدید: