امروز یکشنبه ۲۹ بهم ۱۳۹۶

گالری عکس

شماره پیامک

نظرسنجی

گزینه برتر شما در جابجایی های درون شهری کدامند؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

اوقات شرعی

تاریخ ارسال : ۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۲
ضرورت استفاده خانواده ها از شرکت های مجاز برای سرویس مدارس

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس گفت: خانواده ها برای انجام سرویس مدارس از شرکت های مجاز دارای مجوز تاکسیرانی استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی بندرعباس، خادم در این باره اظهار کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته پیش از آغاز سال تحصیلی، مجوز فعالیت ۷ شرکت برای سرویس مدارس صادر شده است.
وی با اشاره به اینکه در این ارتباط جلساتی با آموزش و پرورش و راهنمایی و رانندگی انجام شده است، افزود: نرخ کرایه سرویس مدارس نیز با تصویب شورای اسلامی شهر بندرعباس و تایید فرمانداری بصورت مشخص اعلام شده است. 
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، امسال نظارت بهتری در بحث سرویس های مدارس آغاز شده و ادامه می یابد.
خادم تصریح کرد: برخی از راننده های گرامی که بصورت مستقیم با مدارس همکاری دارند، می توانند با نامه ای از سوی مدیر مدرسه، اقدام به اخذ مجوز برای فعالیت در زمینه سرویس مدارس نمایند. 
وی ادامه داد: راننده های ۷ شرکت دارای مجوز تاکسیرانی برای انجام سرویس مدارس، دارای لباس فرم مشخص، کارت شناسایی، مشخصه خودرو شامل تابلو سرویس مدارس و برچسب در شیشه عقب ماشین می باشند که خانواده ها باید به آن توجه داشته باشند.

 

انتهای خبر
منبع : سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی بندرعباس
629 نفر
تعداد بازدید: